Saturday, 02 July 2022
Industrial water treatment systems
Water treatment systems engineering
Clear water for biotechnology

Модельний ряд насосів ВОЗДУХ-ВОДА для експлуатації в умовах наднизьких температур. В насосах використовується сучасна EVI технологія та экологічно безпечний фреон R407C.

Область застосування - системы опалення та нагріву води для жилих і промислових приміщень, до найпотужніших..

В порівнянні з традиційним электричним опаленням дозволяє знизити энергоспоживання на 75%. Добре продуманий режим використання може дати щє більш суттєву экономію в грошовому вигляді.

Це спеціальні моделі для північних районів і самих низьких температур. Эфективно працює і при -25С.

Перевагу EVI технології демонструють графіки впливу зовнішньої температури на коэфіцієнт трансформації і теплову потужність звичайних теплових насосів, і насосів, що використовують EVI технологію.

 

 

Нижче наведені таблиці, що характеризують ефективність роботи теплових насосів модельного ряда EVI, в різних умовах роботи. Коефіцієнт трансформації залежить від двох факторів - зовнішньої температури воздуху і заданної температури теплоносія - води, що використовується для опалення приміщень, і, можливо, нагріву води в контурі горячого водопостачання.

В этой же линейке выпускаются еще более мощные насосы NERS-G20D, NERS-G40D, NERS-G60D и NERS-G80D, тепловая мощность которого достигает 280 кВт.

Допоможемо:

  • підібрати тепловий насос оптимальний в Ваших умовах роботи.

  • замовимо для Вас насос, доставимо його в Україну, растаможимо і встановимо, змонтуємо і запустимо в експлуатацію

  • автоматизируємо процеси, пов'язані з роботой насосу для забезпечення додаткової економії