Четвер, 18 серпня 2022

Салон чистої води

      Перший в Україні спеціалізований Торгово-технічний центр систем очистки води “Салон чистої води “ТОТЕМ” відкрив свої двері в 2002 році.

 

      У ньому вперше в Україні була реалізована ідея розміщення пункта локальної доочистки питної води в максимально наближеному до покупця вигляді. Обладнання торгової марки «ТОТЕМ», що виробляється в Україні з кращих зразків комплектуючих імпортного виробництва, працює та доочищує воду безпосередньо перед очами відвідувачів.

      Воду можна негайно скуштувати, купити на місці в свій посуд або в новий різної емності, від от 1,5 до 18,9 літрів, що є в продажу, замовити доставку води в офіс або додому.

 

      Феномен “безоплатної” доставки води по місту пояснюється тим, що постачальники не можуть показати, як та в яких умовах розливається вода, що ними доставляється. На просте питання, а чи не можна приїхати і купити вашу воду самому, на місці, надходить відповідь: ні, не можна, а навіщо, адже ж вона Вам постачається безоплатно. Не потрібно мати економічну освіту, щоби зрозуміти, що доставка не може бути безоплатною, її вартість включена в вартість води. В «Салоні чистої води» весь процес підготовки і розлива води можна побачити власними очами.

      Для доставки води використовуються тілько бутилі найвищої якості, вироблені з полікарбоната по бесшовній технології. Стан кожної бутилі оцінюється в ручному режимі. Це абсолютно необхідно для виявлення рідких, але можливих випадків їх нецільового використання. Після цього всі бутилі проходять цикл миття і знезараження поверхонь найсучаснішими і найефективнішими дезинфікуючими засобами, знову моються і заповнюються свіжою водою.

 

      Для отримання високоякісної маломінералізованої води використовуються надсучасніші технології.

      Продумана побудова системи, використання мембранних технологій, придатних для очистки не тільки водопровідної, а і природних вод, гарантує повну безпечність води навіть в  умовах невідповідності міської водопровідної води вимогам діючих санітарних норм.

 

 

      Технології, що використовуються в Салоні, повністю автоматизировані, система сама дбає про стан свого «здоров'я», виконуючи запрограмовані регенерації і промивки без участі обслуговуючого персоналу. Йому залишаються лише функції контролю за работою обладнання, що також поступово передаються системі автоматики.  

      Технології що використовуються виключають різкі зміни фізико-хімічного складу води, який залишається незмінним на протязі багатьох років.

      Ми завжди стояли і стоїмо на позиціях необхідності максимальної очистки води від забруднень будь-якої природи. Тілько при такому підході можна гарантувати безпечність води, очищеної не тільки від безчислених органічних сполук, небезпечність яких вже підтверджена, ще тільки вивчається чи має вивчатися у віддаленому майбутньому, а і звичайних «мінералів», що надходять в організм у формі неорганічних сполук, що не засвоюються. Вивчення ефективності використання систем контроля національних стандартів розвинених країн схиляє дослідників саме к такому підходу. Навіть у такій високорозвиненій і заможній країні, як США, додержання її найбільш продвинутого національного стандарту MCL не гарантує безпечності питної води. Що уж казати про менш розвинені. В умовах глобального техногенного забруднення навколишнього середовища наведене в повній мірі відноситься і к грунтовим водам, особливо в районах, наближених до промислових центрів. Покупцю потрібно давати собі раду, що проведення анализу на відповідність вимогам діючого в Україні ДСанПіН 2.2.4-400-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" не гарантує безпечність води. 

      Вода –  універсальний розчинник, що використовується організмом у всіх процесах життєдіяльності. Вода не є продуктом харчування. Страшилки про «вимивання» кальцію, про необхідність його присутності в воді позбавлені будь-якої підстави. Спроби введення в рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я вимог по мінімальним уровням мінералізації і жорсткості, зроблені «вченими» Росії, були, в свій час, ВОЗ рішуче відкинуті, у зв'язку з відсутністю чистоти експериментів та підтасовкою результатів(див. статтю). Окрім цього, наведені у відповіді всесвітньо відомої і авторитетної організації WQA на запит ВОЗ факти багаторічного безпроблемного використання маломінералізованої води широкими верствами населення, підтверджують прямо зворотнє. 

      Людям, що стурбовані недостатком кальцію в маломінералізованій воді, потрібно лише порахувати, скільки сотен літрів води їм потрібно выпити для забезпечення добової дози кальцію, яка за даними ВОЗ складає 1000-1200 мг (дані про кількість присутнього кальцію в воді, що ви вживаєте можна знайти на етикетці). Аналогічна ситуація з іншими «мінералами». Маломінералізована вода швидко і легко засвоюється організмом, засвоєння сильно мінералізованих вод утруднено, а після деякого рівня неможливо. Загальновідомо, що пити океанську воду людям, що потерпіли корабельну аварію, категорично забороняється, бо зворотній осмотичний потік призведе до ще більшого зневоднення та загибелі організма. 

 

      Мінералізація нашої води складає від одиниць до 10-20 мг/літр. Як і має бути, чиста вода не має ані запаху, ані смаку. Однак, наші смакові рецептори працюють завжди, і при вживанні настільки высокочистої води людина всеж таки відчуває смак, але смак не води, а по суті реакцію свого організму. Тому комусь здається, що вона не має смаку, комусь здається солодкою, комусь гіркою.

      Серед тари, що пропонується в Салоні – ПЕТ бутилки різної ємності і полікарбонатні бутылі ємністю 18,9 літру. Їх Ви можете купити або взяти в аренду, під залог. Для зручності відбору води з бутилі Ви можете придбати ручну помпу або кулер. Полікарбонатні бутилі закупорюються пробкою і пломбуються термоусадковою плівкою.

 

      Доставка води здійснюється в робочі дні, з понеділку по п'ятницю, з урахуванням Ваших побажань. Ми запрошуємо Вас відвідати Торгово-технічний центр "Салон чистої води", розміщений в Дніпрі по адресі вул.Писаржевського,3, спробувати  і купити нашу надзвичайну очищену воду.

Замовити доставку води, бутлів, кулерів, помп, можна у нашому спеціалізованому інтернет-магазині

Чиста вода | доставка води Дніпро | замовити воду ТОТЕМ

та за телефонами:

            050 363 42 90  Vodafone

            097 026 10 17   Київстар